Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Inter337878 - 29
2.Milan336648 - 27
3.Napoli336448 - 33
4.Juventus336357 - 29
5.Como335857 - 28
6.Roma335846 - 29
14.Parma 333924 - 40

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki
Mateo Pellegrino 8
Adrian Bernabe 3
Enrico Del Prato 2
Patrick Cutrone 1
Alessandro Circati 1

Wyniki Serie A

33 kolejka
Sassuolo 2 - 1 Como
Inter 3 - 0 Cagliari
Udinese 0 - 1 Parma
Napoli 0 - 2 Lazio
Roma 1 - 1 Atalanta
Cremonese 0 - 0 Torino
Hellas 0 - 1 Milan
Pisa 1 - 2 Genoa
Juventus 2 - 0 Bologna
Lecce 1 - 1 Fiorentina

Zawodnik meczu

7.0

Nesta Elphege

vs Udinese

45

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Aktualności

Scaccia gotowy przejąć Parmę

news image
© parmacalcio1913.com

W mediach już pojawiają się pierwsze sygnały na temat podmiotów, które byłyby zainteresowane przejęciem, a co za tym idzie uratowaniem Parmy.

Z informacji, do których dotarło ParmaLive.com wynika, iż przedsiębiorca Alfredo Scaccia - właściciel zarejestrowanej w Londynie spółki Scaccia Associates Ltd, skontaktował się już z kuratorami Guiotto i Anedda, w sprawie udziału w przetargu na zakup tytułu sportowego Parmy.

Z faksu, który Scaccia wysłał do kuratorów, wynika iż on wspólnie z 12 przedsiębiorcami z regionu Emilia Romania, z nieposzlakowaną opinią, są gotowi podjąć się przejęcia i odbudowy zespołu Gialloblu.







Komentarze


czym się ten facet zajmuje?? Bo tak googluje i mi Manentim zajeżdza...

adi; 19 marca 2015; 19:26

nie mam pojęcia też tego próbowałem szukać...

odys; 19 marca 2015; 19:29

Scaccia Associates Ltd spółka z.oo, z siedziba Londynie prawdopodobnie zajmująca się .rozwojem firm zagranicznych na terenie UK, skupiająca wokół siebie biznesmenów z Londynu.(o ile się nie mylę).ps.posiadająca dość znaczne fundusze określane w setkach melonów;) krotko mówiąc firma inwestycyjna.

Verdi; 19 marca 2015; 20:01

http://www.bergamoesport.it/colognese-2011-2012-scaccia-e-celani-erano-davvero-i-presidenti-gialloverdi-e-a-dimostrarlo-ci-sono-anche-i-verbali/

ktoś dokładnie przetłumaczy o co chodzi, bo jednak przez google tłumacz tylko trochę można skumać :]

adi; 19 marca 2015; 20:52






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

Budowa obecnego stadionu Parmy, została zainicjowana w 1922 roku, przez prawnika i ówczesnego prezesa klubu - Ennio Tardini. Obiekt został ukończony dokładnie 16 września 1923 i jeszcze w tym samym roku, nastąpiła jego inauguracja. Niestety sam Tardini, zmarł krótko przed tym wydarzeniem i nie dostąpił zaszczytu uczestnictwa w nim. W formie hołdu dla jego osoby, stadion został ostatecznie nazwany jego nazwiskiem.

Zdjęcie tygodnia

Dzięki trafieniu Elphege, Parma pokonała Udinese na jego terenie i może być już praktycznie pewna utrzymania w Serie A.

Video tygodnia

Udinese 0:1 Parma: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox