Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Inter337878 - 29
2.Milan336648 - 27
3.Napoli336448 - 33
4.Juventus336357 - 29
5.Como335857 - 28
6.Roma335846 - 29
14.Parma 333924 - 40

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki
Mateo Pellegrino 8
Adrian Bernabe 3
Enrico Del Prato 2
Patrick Cutrone 1
Alessandro Circati 1

Wyniki Serie A

33 kolejka
Sassuolo 2 - 1 Como
Inter 3 - 0 Cagliari
Udinese 0 - 1 Parma
Napoli 0 - 2 Lazio
Roma 1 - 1 Atalanta
Cremonese 0 - 0 Torino
Hellas 0 - 1 Milan
Pisa 1 - 2 Genoa
Juventus 2 - 0 Bologna
Lecce ? - ? Fiorentina

Zawodnik meczu

7.0

Nesta Elphege

vs Udinese

45

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Aktualności

Pisanu: "Parma jest w tyle pod wieloma względami"

news image
© parmacalcio1913.com

Andrea Pisanu – były piłkarz Parmy – udzielił wywiadu portalowi News.superscommesse.it, w którym skomentował obecną sytuację Crociatich.

"Myślę, że Parma jest obecnie nieco w tyle i to pod wieloma względami, nie tylko pod względem liczby zdobytych punktów. Mówię też o jakości samej gry, choć ogólny zamysł i to, co do tej pory widziałem – czyli drużynę starającą się dominować na boisku niezależnie od przeciwnika – bardzo mi się podoba. Oczywiście wdrożenie wszystkich pomysłów Cuesty nie jest łatwe, zwłaszcza dla zespołu, w którym doszło do tylu zmian. Nowi zawodnicy sprowadzeni latem wyraźnie potrzebują jeszcze trochę czasu na integrację. Dlatego obrana przez klub droga wymaga cierpliwości. Realizacja tych założeń będzie dużym wyzwaniem, ale zarazem czymś fascynującym. Szanse Parmy na utrzymanie? Klub pokazał, że wierzy w młodość i nie boi się stawiać ani na młodych piłkarzy, ani na równie młodego trenera. Na razie dwa punkty w tabeli to zdecydowanie za mało, by marzyć o czymkolwiek więcej, ale wierzę, że Crociati mają wszystko, by piąć się w górę i osiągnąć coś więcej niż tylko utrzymanie w ostatniej kolejce."







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

Budowa obecnego stadionu Parmy, została zainicjowana w 1922 roku, przez prawnika i ówczesnego prezesa klubu - Ennio Tardini. Obiekt został ukończony dokładnie 16 września 1923 i jeszcze w tym samym roku, nastąpiła jego inauguracja. Niestety sam Tardini, zmarł krótko przed tym wydarzeniem i nie dostąpił zaszczytu uczestnictwa w nim. W formie hołdu dla jego osoby, stadion został ostatecznie nazwany jego nazwiskiem.

Zdjęcie tygodnia

Dzięki trafieniu Elphege, Parma pokonała Udinese na jego terenie i może być już praktycznie pewna utrzymania w Serie A.

Video tygodnia

Udinese 0:1 Parma: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox