Panel Usera

Zaloguj się

Tabela ligowa

Serie A

P.KlubM. Pkt.+ / -
1.Inter337878 - 29
2.Milan336648 - 27
3.Napoli336448 - 33
4.Juventus336357 - 29
5.Como335857 - 28
6.Roma335846 - 29
14.Parma 333924 - 40

Strzelcy Parmy

ZawodnikBramki
Mateo Pellegrino 8
Adrian Bernabe 3
Enrico Del Prato 2
Patrick Cutrone 1
Alessandro Circati 1

Wyniki Serie A

33 kolejka
Sassuolo 2 - 1 Como
Inter 3 - 0 Cagliari
Udinese 0 - 1 Parma
Napoli 0 - 2 Lazio
Roma 1 - 1 Atalanta
Cremonese 0 - 0 Torino
Hellas 0 - 1 Milan
Pisa 1 - 2 Genoa
Juventus 2 - 0 Bologna
Lecce 1 - 1 Fiorentina

Zawodnik meczu

7.0

Nesta Elphege

vs Udinese

45

rozegrane
minuty

1

zdobyte
bramki

0

zaliczone
asysty

Kontuzje

Matija Frigan

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27

Benjamin Cremaschi

Uraz łąkotki

Powrót: sezon 26/27



Partnerzy

Aktualności

Donadoni: "Musimy zagrać zespołowo"

news image
© parmacalcio1913.com

Na konferencji prasowej przed spotkaniem z Romą, Roberto Donadoni stwierdził, iż kluczem do osiągnięcia korzystnego wyniku będzie gra zespołowa.

"Roma to zespół z ogromnym potencjałem, pretendujący do miana najlepszego włoskiego klubu. W jej szeregach grają piłkarze światowego formatu, którzy są w stanie indywidualnie przesadzić o wyniku spotkania. W starciach z drużynami pokroju Romy, trzeba zagrać zespołowo. Uczyniliśmy tak w pierwszej rundzie. Udało się nam wtedy zneutralizować przeciwnika, jednak dość pechowo przegraliśmy w ostatnich minutach. Liczę na to, że w niedzielę uda nam się podejść do meczu w podobny sposób. Tak naprawdę nie mamy nic do stracenia.  Do Rzymu jedziemy ze świadomością, że w ostatnich 3 meczach pokazaliśmy się z dobrej strony, mimo iż nie przełożyło się to na wynik. Gobbi? Nie będzie dostępny na ten mecz, gdyż wciąż boryka się z problemami zdrowotnymi. Rodriguez? Po ostatnim treningu skarżył się na pewne problemy. Będziemy bacznie monitorować jego sytuację. Kolejne karne punkty? Póki co nie otrzymaliśmy takowych, wiec nie ma co martwić się na zapas. Manenti? Ufam mu jednak za słowami muszą pójść konkretne czyny. Czekamy na poniedziałek i to co się wydarzy."







Komentarze (0)






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze








Czy wiesz, że...

Budowa obecnego stadionu Parmy, została zainicjowana w 1922 roku, przez prawnika i ówczesnego prezesa klubu - Ennio Tardini. Obiekt został ukończony dokładnie 16 września 1923 i jeszcze w tym samym roku, nastąpiła jego inauguracja. Niestety sam Tardini, zmarł krótko przed tym wydarzeniem i nie dostąpił zaszczytu uczestnictwa w nim. W formie hołdu dla jego osoby, stadion został ostatecznie nazwany jego nazwiskiem.

Zdjęcie tygodnia

Dzięki trafieniu Elphege, Parma pokonała Udinese na jego terenie i może być już praktycznie pewna utrzymania w Serie A.

Video tygodnia

Udinese 0:1 Parma: Skrót

  • ASRoma.pl
  • Parma Fans Worldwide
  • Siena.com.pl
  • Flamengo
  • LeedsUtd.pl - Strona o Leeds United
  • FC-Porto.pl
  • Shoutbox