FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 piątek, 26 kwietnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan1
Stadio Ennio Tardini; 20.04.2019; 12:30

Następny mecz

Serie A
Chievo-
Parma -
Stadio Bentegodi; 28.04.2019; 15:00

Video

Parma 1:1 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem pełen podziwu dla moich podopiecznych, którzy dokonali dziś czegoś niezwykłego, bowiem odrobienie strat, gdy przegrywasz z takim zespołem jak Milan nie jest prostą sprawą, nam to się dziś udało dzięki niesamowitej determinacji oraz zaangażowaniu. Cieszy mnie to, że przynajmniej na moment sprawiliśmy, że nasi kibice mogli przenieść się w czasie do magicznych lat 90-tych." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4695 dni.
Napisaliśmy 11287 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Primavera poznała rywali na Viareggio Cup

autor: odys; 12.02.2019 ; 14:06;

Dziś w Viareggio odbyło się oficjalne, uroczyste losowanie grup, 70 edycji młodzieżowego turnieju Viareggio Cup, który w odbywać się będzie w dniach od 11 do 27 marca.

By ułatwić organizację spotkań, w pierwszej kolejności 40 zespołów biorących udział w zmaganiach zostało podzielone na dwie duże Grupy - A oraz B, w ramach których znalazły się już właściwe 4-zespołowe podgrupy numerowane od 1 do 10.

Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku Primavera Parma wylosowała naprawdę ciekawą i międzynarodową grupę, która równocześnie nie wydaje się być najsilniejsza. Podopieczni Pasquale Catalano znaleźli do Grupy 5, gdzie mierzyć będą się z Venezią, amerykańskim L.I.A.C. New York. oraz reprezentującym Ghanę Nania FC.

Tak przedstawia się kompletny podział na grupy 71 edycji Viareggio Cup:

GRUPA A

Grupa 1: Inter, Braga (Portugalia), Cagliari, Apia Leichhardt (Australia)

Grupa 2: Empoli, Everton (Anglia), Ascoli, United Youth Soccer Stars (USA)

Grupa 3: Bologna, Bruges (Belgia), Ternana, América de Cali (Kolumbia)

Grupa 4: Torino, Norchi Dinamoeli Tbilisi (Gruzja), Rieti, Atletico Paranaense (Brazylia)

Grupa 5: Parma, Nania (Ghana), Venezia, Liac New York (USA)

 

GRUPA B

Grupa 6: Sassuolo, Fk Rfs (Łotwa), Benevento, Pontedera

Grupa 7: Milan, Berekum Chelsea (Ghana), Spezia, Carrarese

Grupa 8: Fiorentina, Krasnodar (Rosja), Perugia, Westchester United (Anglia)

Grupa 9: Genoa, Dukla Praga (Czechy), Livorno, Atlantida Juniors (Urugwaj)

Grupa 10: Rappresentativa Serie D, Cina Under 19 (Chiny), Spal, Salernitana.

Zobacz także

Brak komentarzy







Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.