FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 czwartek, 21 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4659 dni.
Napisaliśmy 11085 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Powrót Camary i Kone kluczowy dla Primavery

autor: odys; 15.03.2019 ; 15:21;

Piłkarze Primavera Parma, wbrew temu co mogłyby sugerować wyniki osiągane w lidze. Są jednym z objawień trwającego Viarggio Cup. Dobra forma Gialloblu jest związana między innymi z powrotem do składu dójki ważnych graczy, którzy w ostatnich miesiącach przeżyli swojego rodzaju piekło.

Chodzi tu o dwójkę piłkarzy z Wybrzeża Kości Słoniowej - Mousse Kone oraz Drissa Camare. Przez ostatnie miesiące obaj zawodnicy nie mogli występować z uwagi na zawieszenie, związane z toczącym się postępowaniem sądowym, którego byli częścią.

Cała sprawa dotyczyła agente piłkarskiego Giovanni Drago i procederu nielegalnej emigracji oraz fałszowania dokumentów. Mówiąc w skrócie, Drago, od wielu lat współpracował z włoskimi klubami między innymi Parmą i Interem, pomagając im sprowadzać piłkarzy z Afryki. Jak się okazało działo się to w nie do końca legalny sposób, bowiem wielu graczy, którzy dzięki Drago trafili do Włoch w sposób nielegalny, posiadając sfałszowane dokumenty potwierdzające związki z rodzinami już mieszkającymi w Italii, co stanowić miało główną podstawę do zatwierdzenia ich przyjazdu na Półwysep Apeniński.

Śledztwo w tej sprawie toczy się od grudnia 2017 roku, zaś przed paroma miesiącami do jego obrębu włączona została wspomniana dwójka piłkarzy Parmy, która równocześnie otrzymała zakaz gry. Gialloblu nie zostawili tak jednak tej kwestii i przy pomocy swoich prawników walczyli o prawa swoich młodych piłkarzy. Efekty tych działań przyniosły skutek tuż przed Viareggio Cup, kiedy to sąd, pomimo tego, iż całe postępowanie nie zostało jeszcze do końca wyjaśnione, zezwolił na powrót do gry Kone oraz Camary, tak więc ponownie mogą oni reprezentować barwy Parmy, co jak widać ma też swoje odzwierciedlenie w jakości gry młodej ekipy Gialloblu.

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.