FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 44 środa, 19 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4994 dni.
Napisaliśmy 13221 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 43 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 20.01.2020 ; 00:07;

Po meczu z Juventusem konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Jasmin Kurtic, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Podejście do meczu było właściwie, moi zwodnicy byli zdeterminowani i z całych sił walczyli dziś o korzystny wynik i nie mogę im pod tym względem absolutnie nic zarzucić. Porażka ta jest jednak o tyle bolesna, iż dobrze zdajemy sobie sprawę, że dziś stać nas było na więcej. Zdecydowanie lepiej mogliśmy zachować się przy pierwszym golu, który zrodził się z naszej niefrasobliwości. Podobnie zresztą jak druga bramka, gdzie na kilka chwil kompletnie straciliśmy koncentracje. Dobrze jednak zareagowaliśmy na oba stracone gole, ruszając do ataku i stwarzając sobie kilka szans. Szkoda, że w samej końcówce żadnej z nich nie byliśmy w stanie zamienić na gola. Inglese? Prawdopodobnie naciągnął mięsień. Więcej będziemy mogli jednak powiedzieć jutro."

Kurtić: "Oczywiście po tej porażce jest w nas żal, jednak mamy też świadomość tego, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz z najsilniejszym zespołem we Włoszech. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i realizowaliśmy plan nakreślony przez trenera. W niektórych sytuacjach zabrakło nam szczęścia, jednak i tak możemy wracać do domu z podniesionym czołem. Nowa pozycja? Nie mam z tym problemu, czułem się dobrze w roli jaką wyznaczył mi trener. Zawsze robię wszystko by być jak najbardziej użytecznym dla drużyny."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.