FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 22 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14423 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 20.01.2020 ; 00:07;

Po meczu z Juventusem konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Jasmin Kurtic, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Podejście do meczu było właściwie, moi zwodnicy byli zdeterminowani i z całych sił walczyli dziś o korzystny wynik i nie mogę im pod tym względem absolutnie nic zarzucić. Porażka ta jest jednak o tyle bolesna, iż dobrze zdajemy sobie sprawę, że dziś stać nas było na więcej. Zdecydowanie lepiej mogliśmy zachować się przy pierwszym golu, który zrodził się z naszej niefrasobliwości. Podobnie zresztą jak druga bramka, gdzie na kilka chwil kompletnie straciliśmy koncentracje. Dobrze jednak zareagowaliśmy na oba stracone gole, ruszając do ataku i stwarzając sobie kilka szans. Szkoda, że w samej końcówce żadnej z nich nie byliśmy w stanie zamienić na gola. Inglese? Prawdopodobnie naciągnął mięsień. Więcej będziemy mogli jednak powiedzieć jutro."

Kurtić: "Oczywiście po tej porażce jest w nas żal, jednak mamy też świadomość tego, że rozegraliśmy bardzo dobry mecz z najsilniejszym zespołem we Włoszech. Byliśmy bardzo dobrze przygotowani do tego spotkania i realizowaliśmy plan nakreślony przez trenera. W niektórych sytuacjach zabrakło nam szczęścia, jednak i tak możemy wracać do domu z podniesionym czołem. Nowa pozycja? Nie mam z tym problemu, czułem się dobrze w roli jaką wyznaczył mi trener. Zawsze robię wszystko by być jak najbardziej użytecznym dla drużyny."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.