FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 42 wtorek, 20 sierpnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 3
Venezia1
Stadio Ennio Tardini; 17.08.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Juventus-
Stadio Ennio Tardini; 24.08.2019; 18:00

Video

Prama 3:1 Venezia: Skrót

Cytat tygodnia

Przez prawie dwa lata nie zdobyłem bramki, i trochę mi to doskwierało. Na szczęście dla mnie i dla zespołu przełamałem się w dobrym momencie. Mój gol pomógł drużynie w osiągnięciu korzystnego wyniku i jestem z tego bardzo zadowolony. - Simone Iacoponi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4811 dni.
Napisaliśmy 12069 newsów

Mamy 273 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 42 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 10.02.2019 ; 00:59;

Po meczu z Interem na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Matteo Scozzarella, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, umiejętnie trzymaliśmy rywali na dystans i potrafiliśmy kreować groźne sytuacje, jednak w decydującym momencie brakowało nam szczęścia. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie, opadliśmy z sił, w dużej mierze za sprawą rywali, którzy grali z większą agresywnością wprawiając nas w spore kłopoty. Nie mniej jednak przetrzymaliśmy najtrudniejszy moment i gdy wydawało się, że wszystko zmierza do pomyślnego końca, popełniliśmy karygodny błąd przy rozgrywaniu piłki. Kosztowało nas to wszystko na co przez całe spotkanie tak ciężko pracowaliśmy, dlatego jest w nas sporo żalu po tym meczu. Błąd Kucki kwestią zmęczenia? Był to błąd niespowodowany kondycją fizyczna. Aczkolwiek muszę przyznać, iż w trakcie meczu miałem problem z zarządzaniem zmianami, gdyż problemy zdrowotne zgłosił Iacoponi i musiałem długo trzymać ostatnią zmianę na wypadek gdyby coś się wydarzyło."

Scozzarella: "Bardzo żałujemy straconych punktów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż w pierwszej połowie pokazaliśmy, że potrafimy wprowadzić w spore kłopoty drużynę tego kalibru co Inter. W drugich 45 minutach brakowało nam już jednak jakości i zaczęły pojawiać się pewne problemy, które rywale bezwzględnie wykorzystali. Kalendarz? Czeka nas bardzo skomplikowane półtorej miesiąca, ale dobrze o tym wiemy i zamierzamy walczyć o swoje. Na całe szczęście mamy spore margines błędu wypracowany dzięki dobrym rezultatom, co daje nam względny spokój. Nie możemy jednak traktować tego jako alibi i w każdym spotkaniu musimy dawać z siebie 100%."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.