FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14423 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma zdecydowana sprzedać Machina?

autor: odys; 20.01.2020 ; 13:48;

Jose Machin to jeden z piłkarzy Parmy, o których najczęściej mówi się w kontekście trwającego, zimowego mercato. Dziś temat pomocnika, przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Pescarze, podjęły lokalne media.

Serwis ParmaToday.it, powołując się na swoje źródła wewnątrz klubu, twierdzi iż Crociati jeszcze przed końcem stycznia, będą dążyć do definitywnej sprzedaży piłkarza z Gwinei Równikowej, tak by zapewnić klubowi natychmiastowy dopływ gotówki. Sam Machin, który w tym sezonie zalicza się do grona najlepszych pomocników Serie B, nie chce jednak opuszczać Pescary, co czyni całą sytuację bardzo skomplikowaną. Z kolei w tej chwili największe zainteresowanie osobą 23-latka ma wykazywać Lecce.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 20 stycznia 2020; 15:47
Ogólnie to Faggiano i cała jego ekipa robią kawał dobrej roboty aczkolwiek właśnie ma takie tendencje do dziwnych choć nieco usprawiedliwionych akcji jak z Siligardim czy teraz właśnie z Machinem. Chciałbym bardziej zrozumieć kierunek w jakim to wszystko zmierza ale właśnie po takich newsach mi się wszystko miesza i sam już nie wiem do czego dąży Faggiano i jaki konkretnie ma plan na drużynę.
odys 20 stycznia 2020; 15:54
Czy ja wiem czy dziwnych, z krótkiej perspektywy byłoby to całkiem korzystne, gdyby udało się teraz sprzedać Machina za 6-7 mln byłaby kasa na bieżące transfery i wzmocnienie składu pod kątem tego i przyszłego sezonu, tak więc jego sprzedaż miałaby jakieś uzasadnienie. Inną sprawą jest to, że Machin jest graczem perspektywicznym, na którym w szerszym ujęciu możemy sporo zarobić nie tylko finansowo, ale i sportowo. Tak więc zależy jak się na to wszystko spojrzy, dla mnie jeśli byśmy dostali w tej chwili koło 7 mln, to klepałbym ten transfer.
Michal 21 stycznia 2020; 08:09
Sprzedaż będzie błędem, zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.