FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 42 środa, 19 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4994 dni.
Napisaliśmy 13217 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 42 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma zdecydowana sprzedać Machina?

autor: odys; 20.01.2020 ; 13:48;

Jose Machin to jeden z piłkarzy Parmy, o których najczęściej mówi się w kontekście trwającego, zimowego mercato. Dziś temat pomocnika, przebywającego obecnie na wypożyczeniu w Pescarze, podjęły lokalne media.

Serwis ParmaToday.it, powołując się na swoje źródła wewnątrz klubu, twierdzi iż Crociati jeszcze przed końcem stycznia, będą dążyć do definitywnej sprzedaży piłkarza z Gwinei Równikowej, tak by zapewnić klubowi natychmiastowy dopływ gotówki. Sam Machin, który w tym sezonie zalicza się do grona najlepszych pomocników Serie B, nie chce jednak opuszczać Pescary, co czyni całą sytuację bardzo skomplikowaną. Z kolei w tej chwili największe zainteresowanie osobą 23-latka ma wykazywać Lecce.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 20 stycznia 2020; 15:47
Ogólnie to Faggiano i cała jego ekipa robią kawał dobrej roboty aczkolwiek właśnie ma takie tendencje do dziwnych choć nieco usprawiedliwionych akcji jak z Siligardim czy teraz właśnie z Machinem. Chciałbym bardziej zrozumieć kierunek w jakim to wszystko zmierza ale właśnie po takich newsach mi się wszystko miesza i sam już nie wiem do czego dąży Faggiano i jaki konkretnie ma plan na drużynę.
odys 20 stycznia 2020; 15:54
Czy ja wiem czy dziwnych, z krótkiej perspektywy byłoby to całkiem korzystne, gdyby udało się teraz sprzedać Machina za 6-7 mln byłaby kasa na bieżące transfery i wzmocnienie składu pod kątem tego i przyszłego sezonu, tak więc jego sprzedaż miałaby jakieś uzasadnienie. Inną sprawą jest to, że Machin jest graczem perspektywicznym, na którym w szerszym ujęciu możemy sporo zarobić nie tylko finansowo, ale i sportowo. Tak więc zależy jak się na to wszystko spojrzy, dla mnie jeśli byśmy dostali w tej chwili koło 7 mln, to klepałbym ten transfer.
Michal 21 stycznia 2020; 08:09
Sprzedaż będzie błędem, zwłaszcza za tak śmieszne pieniądze.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.