FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 sobota, 8 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W bardzo dobry sposób zakończyliśmy udane mistrzostwa, w których pomimo wielu trudności udało nam się zrealizować swoje cele. Choć przed startem sezonu wydawało się to trudne, to moi podopieczni byli w stanie poprawić wynik z zeszłego roku, za co należą im się brawa i słowa uznania. Oczywiście mogło być lepiej, w niektórych meczach brakowało nam szczęścia, jednak koniec końców, wydaje się iż zakończyliśmy sezon na optymalnej pozycji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5165 dni.
Napisaliśmy 14101 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma nie zamierza stracić Scozzarelli

autor: odys; 15.01.2020 ; 17:56;

W ostatnim czasie Matteo Scozzarella łączony był z kilkoma klubami z Serie B oraz Serie A, które chciałby wykorzystać fakt, iż w czerwcu wygasa jego kontrakt z Parmą. Crociati mają mieć jednak na tę sprawę zupełnie inny pogląd.

Według informacji serwisu TMW, w Parmie nikt nawet nie myśli o pozbyciu się pomocnika, który jest jedną z postaci fundamentalnych dla Roberto D'Aversy. Co więcej negocjacje w sprawie odnowienia umowy Scozzarelli, który również nie bardzo chce opuszczać Stadio Tardini, mają być na zaawansowanym etapie.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 16 stycznia 2020; 03:21
Pewnie dlatego właśnie ostatnio siedział na ławie albo dlatego że był jeśli się nie myle świeżo po drobnym urazie. Póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia to nie uwierzę. Wydaje mi się, że jeśli piłkarz w klubie jest fundamentalną postacią to czym prędzej i możliwie na jak najdłużej należy renegocjować kontrakt, a tu mamy dokładnie odwrotną sytuację. Trzymam mocno kciuki za to by u nas został ale z dnia na dzień coraz mniej w to wierzę.
odys 16 stycznia 2020; 13:00
nie no na ławce siedział dlatego, iż jeszcze nie jest w pełni sił, poza tym Hernani z uwagi na warunki fizyczne był nieco lepszym wyborem na mecz z Lecce. Technicznie Brazylijczyk nie jest tak dobry jak Scozza ale w tym konkretnym meczu potrzeba było po prostu kilogramów i mięśni. co do kontraktu Scozzy to ja już kilka razy mówiłem że jestem w 100% przekonany że zostanie on przedłużony, tak więc na luzie do tego podchodzę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.