FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 39 poniedziałek, 27 stycznia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Udinese0
Stadio Ennio Tardini; 26.01.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 01.02.2020; 18:00

Video

Parma 2:0 Udinese: Skrót

Cytat tygodnia

"Scozzarella? Matteo to znakomity piłkarz, gdy jest na boisku od razu gra mi się łatwiej. Jego rola w zespole jest naprawdę wielka." - Hernani

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4971 dni.
Napisaliśmy 13061 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 39 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma nie zamierza stracić Scozzarelli

autor: odys; 15.01.2020 ; 17:56;

W ostatnim czasie Matteo Scozzarella łączony był z kilkoma klubami z Serie B oraz Serie A, które chciałby wykorzystać fakt, iż w czerwcu wygasa jego kontrakt z Parmą. Crociati mają mieć jednak na tę sprawę zupełnie inny pogląd.

Według informacji serwisu TMW, w Parmie nikt nawet nie myśli o pozbyciu się pomocnika, który jest jedną z postaci fundamentalnych dla Roberto D'Aversy. Co więcej negocjacje w sprawie odnowienia umowy Scozzarelli, który również nie bardzo chce opuszczać Stadio Tardini, mają być na zaawansowanym etapie.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 16 stycznia 2020; 03:21
Pewnie dlatego właśnie ostatnio siedział na ławie albo dlatego że był jeśli się nie myle świeżo po drobnym urazie. Póki nie będzie oficjalnego potwierdzenia to nie uwierzę. Wydaje mi się, że jeśli piłkarz w klubie jest fundamentalną postacią to czym prędzej i możliwie na jak najdłużej należy renegocjować kontrakt, a tu mamy dokładnie odwrotną sytuację. Trzymam mocno kciuki za to by u nas został ale z dnia na dzień coraz mniej w to wierzę.
odys 16 stycznia 2020; 13:00
nie no na ławce siedział dlatego, iż jeszcze nie jest w pełni sił, poza tym Hernani z uwagi na warunki fizyczne był nieco lepszym wyborem na mecz z Lecce. Technicznie Brazylijczyk nie jest tak dobry jak Scozza ale w tym konkretnym meczu potrzeba było po prostu kilogramów i mięśni. co do kontraktu Scozzy to ja już kilka razy mówiłem że jestem w 100% przekonany że zostanie on przedłużony, tak więc na luzie do tego podchodzę.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.