FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14423 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Kulusevski: "Parma pozostanie w moim sercu"

autor: odys; 04.08.2020 ; 20:02;

Mecz z Lecce był ostatnim występem, w barwach Parmy, Dejana Kulusevskiego, którego śmiało można uznać za gwiazdę rozgrywek w ekipie Crociatich. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Szwed opublikował list, w którym pożegnał się z klubem.

"Parma? Od razu zakochałem się w tym klubie i mieście. Podobało mi się absolutnie wszystko od spokojnej i cichej atmosfery idealnej do ciężkiej pracy, na otwartych i pełnych sympatii ludziach kończąc. Granie tutaj było prawdziwą przyjemnością, zaś momenty w których fani zatrzymywali mnie na ulicy po to by porozmawiać i zrobić sobie ze mną zdjęcie, były chwilami czystej satysfakcji. Parma to naprawdę piękne miejsce. Panie D'Aversa uważam pana za wielkiego specjalistę, znakomicie przygotowanego do swojego zawodu. To dzięki panu stałem się lepszym piłkarzem. Gra dla pana i zespołu Crociatich była prawdziwym zaszczytem. Z kolei możliwość sprawienia radości kibicom, pełnym pasjii i zaangażowania, którzy nawet w najtrudniejszych momentach nie ustawali z dopingiem, była wielkim przywilejem. Żałuję tylko, że nie mogłem się z nimi pożegnać w odpowiedni sposób, przy pełnym Tardini, na którym atmosfera zawsze była szczególna. Mimo to zawszę będę o nich pamiętać. Parma na zawsze pozostanie w moim sercu. Wprawdzie spędziłem tu tylko rok, jednak był to czas niezwykły i czuję się jakby to było dziesięć lat. Parma to jedna wielka rodzina, z której częścią jest się na zawsze. Tutaj każdy cię wspiera, niezależnie od tego czy jest prezydentem czy szeregowym członkiem sztabu. Tutaj czułem się naprawdę jak w domu i zawsze z przyjemnością będę wspominał ten klub."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.