FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 32 sobota, 19 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4871 dni.
Napisaliśmy 12419 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 32 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Frattali: "Grazie Parma!"

autor: odys; 13.07.2019 ; 16:28;

Pierluigi Frattali za pośrednictwem emocjonalnego wpisu w swoich mediach społecznościowych pożegnał się z Parmą oraz kibicami.

"Końca dobiega dla mnie to niesamowite doświadczenie pełne radości, zwycięstw i nieopisanych emocji. Jestem dumny z tego, że mogłem być częścią tego wspaniałego kluby, który od pierwszego dnia przywitał mnie z entuzjazmem, szacunkiem oraz zaufaniem, mam nadzieję że jako piłkarz byłem choć w drobnym stopniu odpłacić za wszystko czym mnie tu obdarzono. Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim począwszy od klubu, poprzez moich kolegów, z którymi przeżyłem wiele wspaniałych chwil, trenerów oraz innych pracowników działających na rzecz Parmy. Dziękuję Wam z całego serca, gdyż za sprawą waszych wysiłków naprawdę czułem się jak członek jednej wielkiej rodziny. Bez Was również nie bylibyśmy w stanie osiągnąć niesamowitych wyników ostatnich lat. W końcu chciałem również podziękować kibicom, za niesamowite przywitanie i wsparcie jakim obdarzali mnie w trakcie mojego pobytu w Parmie. Dziękuję za te wspaniałe dwa i pół roku, zakładałem tę koszulkę z prawdziwą dumą i na zawsze już pozostanę kibicem Parmy! Teraz zaczyna się dla mnie nowa przygoda, mam jednak nadzieje, że jeszcze przyjdzie się nam spotkać. Grazie Parma!"

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.