FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14423 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano sam podjął decyzję o swojej przyszłości

autor: odys; 04.08.2020 ; 20:47;

Serwis ParmaLive.com, dysponujący z reguły rzetelnymi i sprawdzonymi informacjami, rzuca nowe światło na sprawę odejścia z klubu Daniele Faggiano, które wydaje się być przesądzone.

Według dziennikarzy, pożegnanie się Faggiano z zespołem Parmy nie ma być bezpośrednią konsekwencją zmiany właściciela klub, wręcz przeciwnie Katarczykom miało bardzo zależeć na tym, by aktualny dyrektor sportowy, w dalszym ciągu sprawował swoją funkcję. Decyzję o opuszczeniu Parmy miał podjąć sam Faggiano, który po zakończeniu sezonu, doszedł do wniosku, że jego trwający blisko 4 lata projekt, został wyczerpany. Przed paroma dniami, podczas trwającego kilka godzin, spotkania z zarządem, Faggiano miał wyrazić chęć odejścia do Genoi.

Ponad to serwis ParmaLive.com, przytoczył kolejne nazwiska (oprócz Alessandro Lucarelliego i Dario Baccina) wymieniane w kontekście zastąpienia Faggiano. Na liście potencjalnych nowych ds Parmy znajdować mają się Federico Cherubini z Juventusu, Federico Marchetti z Cittadelli czy Marcello Carli z Cagliari.

Zobacz także

Komentarze

Szarak 4 sierpnia 2020; 21:09
W Genui może zrobić coś z niczego jak u nas, dlatego to jest opcja, która może go kusić.
krz 4 sierpnia 2020; 21:20
Coś zaczyna śmierdzieć, skąd taka nagła zmiana frontu? Ja już zaczynam mieć czarne myśli, żebyśmy nie skończyli jak Newcastle.
odys 4 sierpnia 2020; 21:20
Ja rozumiem jakby tam się zmienił zarząd w tym klubie, nowy początek etc. ale tam przecież ciągle jest Preziosi, który jest literalnie najgorszym pracodawcą w Serie A, nie da się trafić w aktualnych włoskich warunkach na gorszego szefa i bardziej toksyczne środowisko do pracy. Dlatego nie pojmuję tego. Każdy inny klub ok, ale nie Genoa.
1913 4 sierpnia 2020; 21:23
Finansowo pewnie dostanie dużo większą gaże , może nawet na poziomie topowych klubów z ligi , wszak w Genoi raczej nie liczą się z kasą.
Nie mniej dla mnie całą tą sytuacja i tłumaczenie bardzo mocno naciągane...
odys 4 sierpnia 2020; 21:42
Ja nie mam już w tej sytuacji nic do dodania. Nie rozumiem, tego na żadnym polu ani z punktu widzenia klubu ani tym bardziej Faggiano. Ta sprawa przekracza granice mojej wyobraźni i pojmowania, Mam jedno źródło w klubie od którego mógłbym się czegoś dowiedzieć, ale na pewno nie teraz, ale za jakiś miesiąc dwa gdy już będzie po wszystkim i emocje ucichną skorzystam z tego, bo chce wiedzieć co się odwaliło.
1913 4 sierpnia 2020; 21:47
Coś napewno musiało się odwalić , nie ma żadnego normalnego wytłumaczenia a to które jest w tym artykule brzmią jak farsa. Przecież nie dalej jak 2 tygodnie temu sam Faggiano zapewniał że zostanie w klubie i będzie się tutaj dalej rozwijał, a kto jak kto ale on słów na wiatr do tej pory nie rzucał...
odys 4 sierpnia 2020; 22:01
Tylko co się mogło podziać w klubie przez 2 tygodnie? Negocjacje z Katarczykami trwają już na pewno ponad miesiąc jak nie dwa, a ustalenia dotyczące chociażby właśnie Faggiano czy kształtu zarządu i tak pewni były omawiane stosunkowo wcześnie bo są to rzeczy z punktu widzenia klubu strategiczne. Nie wierzę że w obliczu tego, ze mamy miesiąc do nowego sezonu i za pasem najbardziej dziwne mercato w historii ktoś nagle powiedziałby Faggiano (który zresztą jak sam mówił miał sporo planów na mercato) żeby odszedł. Zrozumiałbym to jeszcze gdyby mercato i sezon działy w normalnym trybie, ok spoko zmiany "dsów" przed letnim okienkiem to w zasadzie normalka, ale nie w takiej sytuacji jakiej jesteśmy teraz. Nie jestem w stanie pojąć tego co tam się mogło w 2 tygodnie odwalić.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.