FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 10 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5136 dni.
Napisaliśmy 13914 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Przyszłość? Zostaję w Parmie"

autor: odys; 30.06.2020 ; 15:09;

Daniele Faggiano był gościem programu Bar Sport, na antenie, którego wypowiedział się na temat kilku kwestii bieżących, a także swojej przyszłości jako dyrektora sportowego.

 

Jak oceniasz pierwsze mecze wznowienia w wykonaniu Parmy?

Każdy ma prawo narzekać oraz wyrażać swoją opinię. Według mnie cztery punkty zdobyte w starciach z bardzo niewygodnymi rywalami to dobre osiągnięcie. Do tego w każdym z tych spotkań prezentowaliśmy naprawdę dobrą piłkę. Paradoksalnie najlepiej zagraliśmy przeciwko Interowi, szkoda że ostatecznie nie udało się w niedzielę zapunktować, ale chłopaki bardzo mi zaimponowali.

 

Jak ma się zespół?

Jesteśmy dopiero na samym początku maratonu, który nas czeka. Na razie drużyna wygląda bardzo dobrze od strony fizycznej i jest w stanie szybko się regenerować, dzięki niesłychanej pracy wykonywanej przez personel medyczny oraz sztab szkoleniowy.

 

Jaki jest prawdziwy cel Parmy?

Od samego początku rozgrywek naszym celem było utrzymanie. Nic w tym zakresie się nie zrobiło. Choć nasza przewaga nad strefą spadkową jest względnie bezpieczna, wciąż nie mamy matematycznego utrzymania i musimy zrobić wszystko by je osiągnąć. W przeddzień ostatniego meczu z Interem, wielu komentatorów mówiło, że walczymy o Ligę Europy, jednak nie jest to nasz cel. Nikt nie zabiera kibicom prawa do marzeń, ale fakty są takie, że drużyna została zbudowana z myślą o walce o utrzymanie. Zarówno pod względem kadrowym, jak i organizacyjnym nie jesteśmy gotowi na europejskie puchary i trzeba sobie z tego w pełni zdawać sprawę. Ludzie zarządzający Parmą, mają konkretny pomysł na rozwój klubu, jednak by osiągnąć konkretne rezultaty, potrzeba lat ciężkiej pracy.

 

Jak zapatrujesz się na jutrzejsze spotkanie z Hellasem?

Hellas to jedna z rewelacji rozgrywek, zespół pokazujący wielką siłę mentalną i znakomitą organizację gry. To będzie bardzo skomplikowany mecz. Mam jednak nadzieję, iż nasza drużyna znowu nas zaskoczy i przywiezie do domu punkty.

 

Co z Twoją przyszłością?

Zostaję w Parmie.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.