FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14423 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Faggiano: "Czułem, że mój projekt jest zakończony"

autor: odys; 08.08.2020 ; 11:32;

Daniele Faggiano, w krótkim oświadczeniu opublikowanym, na oficjalnej klubowej stronie, wypowiedział się na temat swoich motywów związanych z odejściem, ze Stadio Tardini.

"Ten klub począwszy od kierownictwa, a na szeregowych pracownikach kończąc jest dla mnie jak rodzina. Dlatego nie było łatwo podjąć decyzji o odejściu, jednak po dokładnym rozważeniu za i przeciw, poczułem że jest to dla mnie odpowiedni czas na zmiany. Myślę, że pożegnanie się pod koniec długiego i intensywnego sezonu, który zakończył się sukcesem, to odpowiedni czas. Zawsze będę miło wspominać czas spędzony w Parmie. Gdy zostałem wybrany przez klub nie myślałem o tym w jakiej lidze występuje, tą pracę postrzegałem bardziej emocjonalnie, i błyskawicznie powiedziałem tak. Wiedziałem też, że istnieją solidne fundamenty pod sukces, który później zasłużenie osiągnęliśmy. Po czterech bardzo intensywnych latach zdałem sobie sprawę, że potrzebuje nowych wyzwań, ponieważ czuję że po prostu zrobiłem dla tego klubu wszystko co mogłem, i nie byłbym już w stanie znaleźć w sobie odrobiny więcej motywacji. W obliczu takiej sytuacji nie byłbym w stanie wykonywać swojej pracy, w sposób z którego byłbym zadowolony. Porozmawiałem o tym z członkami Nuovo Inizio, którzy zrozumieli mój wybór i jak na prawdziwą rodzinę przystało dali mi wolną rękę w dalszych działaniach. Moja przygoda w Parmie, kończy się tutaj, jednak zawsze będę miał to miejsce w sercu."

Zobacz także

Komentarze

odys 8 sierpnia 2020; 11:33
Taaa... bardzo odpowiedni moment wybrałeś. Hipokryta i s*****syn. Dla mnie te słowa są jak policzek. Z jednej strony chłopa gada o szacunku i wiecznej sympatii do klubu, a z drugiej strony stawia nas w tak trudnej sytuacji w jakiej nie byliśmy od lat. Ja jestem zniesmaczony. I co to ma niby znaczy, że nie potrafi znaleźć motywacji, żeby dalej pracować? Jakoś jak rok temu podpisywał nowy dłuższy kontrakt to jakoś takich rozterek nie miał, a co niby się przez sezon zmieniło? Jak dla mnie lepiej żeby nic nie gadał.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.