FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 18 czwartek, 24 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5212 dni.
Napisaliśmy 14422 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Esposito kandydatem do zastąpienia Inglese

autor: odys; 20.01.2020 ; 19:45;

Kontuzji Roberto Inglese zmusza kierownictwo Parmy do natychmiastowej interwencji na rynku transferowym, w celu znalezienia środkowego napastnika, który przynajmniej do końca sezonu, mógłby stanowić realna alternatywę dla Andreasa Corneliusa.

Wśród wielu nazwisk, które w ostatnich godzinach pojawiły się jak grzyby po deszczu, najczęściej przewija się 17-letni Sebastiano Esposito z Interu, którego Parma chciałaby wypożyczyć do końca rozgrywek.

Zobacz także

Komentarze

odys 20 stycznia 2020; 19:56
jako rozwiązanie doraźne na pół roku, wydaje się to jak najbardziej rozsądna opcja. Esposito jako zmiennik/rotacja dla Corneliusa mógłby dać rade. Do tego takie wypożyczenie pewnie wzmocniłoby nasze relacje z Interem, co wiem że niektórym się średnio podobna, ale dla klubu w naszym położeniu budowanie takich relacji jest to dość istotną kwestią.
grasiak 20 stycznia 2020; 20:18
Jeżeli chodzi o rozwiązanie tylko na ten sezon to wolałbym dawać szansę Adorante niż wprowadzać do dorosłej piłki cudzych wychowanków kosztem swoich. Przykład Bastoni lub Kulusevski. 1.Wypożyczamy.2. Ogrywamy. 3.Oddajemy i zostajemy z problemem. Lepiej stawiać na swoich.
odys 20 stycznia 2020; 20:22
Esposito ma już rozegranych kilka spotkań w Serie A i to nawet na niezłym poziomie. Adorante w lidze jeszcze nie zadebiutował, choć były ku temu liczne sposobności, tak wiec wniosek jest dość prosty - nie jest on jeszcze gotowy na Serie A, a my w obecnym momencie, jeszcze nie możemy sobie pozwolić na eksperymenty tak więc jak dla mnie na ten moment, mając na względzie tylko dobro zespołu: Esposito>Adorante


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.