FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 45 środa, 19 lutego 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Sassuolo0
Parma 1
Mapei Stadium; 16.02.2020; 15:00

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 23.02.2020; 15:00

Video

Sassuolo 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Gervinho? Traktuje piłkarzy tak jakby byli moimi dziećmi. To, że któryś popełnia błąd nie oznacza, że należy go od razu skreślać. Każdy zasługuje na drugą szansę. Gervinho taką otrzymał i dziś podał zespołowi pomocną dłoń w trudnym momencie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Ogłoszenie

Parma Fans Worldwide

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4994 dni.
Napisaliśmy 13217 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 45 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Esposito kandydatem do zastąpienia Inglese

autor: odys; 20.01.2020 ; 19:45;

Kontuzji Roberto Inglese zmusza kierownictwo Parmy do natychmiastowej interwencji na rynku transferowym, w celu znalezienia środkowego napastnika, który przynajmniej do końca sezonu, mógłby stanowić realna alternatywę dla Andreasa Corneliusa.

Wśród wielu nazwisk, które w ostatnich godzinach pojawiły się jak grzyby po deszczu, najczęściej przewija się 17-letni Sebastiano Esposito z Interu, którego Parma chciałaby wypożyczyć do końca rozgrywek.

Zobacz także

Komentarze

odys 20 stycznia 2020; 19:56
jako rozwiązanie doraźne na pół roku, wydaje się to jak najbardziej rozsądna opcja. Esposito jako zmiennik/rotacja dla Corneliusa mógłby dać rade. Do tego takie wypożyczenie pewnie wzmocniłoby nasze relacje z Interem, co wiem że niektórym się średnio podobna, ale dla klubu w naszym położeniu budowanie takich relacji jest to dość istotną kwestią.
grasiak 20 stycznia 2020; 20:18
Jeżeli chodzi o rozwiązanie tylko na ten sezon to wolałbym dawać szansę Adorante niż wprowadzać do dorosłej piłki cudzych wychowanków kosztem swoich. Przykład Bastoni lub Kulusevski. 1.Wypożyczamy.2. Ogrywamy. 3.Oddajemy i zostajemy z problemem. Lepiej stawiać na swoich.
odys 20 stycznia 2020; 20:22
Esposito ma już rozegranych kilka spotkań w Serie A i to nawet na niezłym poziomie. Adorante w lidze jeszcze nie zadebiutował, choć były ku temu liczne sposobności, tak wiec wniosek jest dość prosty - nie jest on jeszcze gotowy na Serie A, a my w obecnym momencie, jeszcze nie możemy sobie pozwolić na eksperymenty tak więc jak dla mnie na ten moment, mając na względzie tylko dobro zespołu: Esposito>Adorante


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.