FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 36 wtorek, 16 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
AVS Prad1
Parma 14
Prato allo Stelvio; 13.07.2019; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Val Venosta-
Prato allo Stelvio; 17.07.2019; 17:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Dziękuję za te wspaniałe dwa i pół roku, zakładałem tę koszulkę z prawdziwą dumą i na zawsze już pozostanę kibicem Parmy!" - Pierluigi Frattali

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4776 dni.
Napisaliśmy 11824 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 36 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Dezi: "Nie myślę o odejściu z Parmy"

autor: odys; 14.07.2019 ; 13:07;

Dziś przed dziennikarzami w Prato allo Stelvio pojawił się Jacopo Dezi, który zabrał głos między innymi w temacie wczorajszego sparingu oraz swojej przyszłości.

 

We wczorajszym sparingu zdobyłeś pięć goli.

Jestem bardzo zadowolony z tego jak przebiegła pierwsza gra kontrolna. Najważniejszą rzeczą było zrobić to czego wymagał od nas trener, a co ćwiczyliśmy  trakcie ostatnich dni. Wyszło całkiem nieźle i należy to traktować jako dobry test.

 

Trzeba przyznać, że wyglądałeś naprawdę znakomicie z piłką przy nodze, czy to kwestia czysto fizyczna czy coś więcej po tym jak praktycznie przez cały sezon musiałeś oglądać występy innych.

Dziękuję, szczerze nie wiem co odpowiedzieć. W każdym meczu nie ważne czy jest to sparing czy liga. Zawsze staram się dawać z siebie 100% i grać w pełni dla zespołu. Miniony sezon był dla mnie problematyczny, miałem wiele kłopotów zdrowotnych, które rzutowały na to, że nie miałem zbyt wielu okazji do gry. Mimo niepowodzeń nie narzekałem i zawsze ciężko pracowałem dla siebie i moich kolegów.

 

Co pamiętasz z ostatniego mecuz ligowego na Olimpico?

To był mój debiut w Serie A i nigdy go nie zapomnę. Gra przed pełnymi trybunami w meczu z taką otoczką była niezwykłym przeżyciem.

 

Na rynku transferowym jesteś łączony z wieloma zespołami.

W tej chwili to nie jest moje zmartwienie, tymi sprawami zajmuje się klub oraz mój agent. Ja zaś skupiam się tylko i wyłącznie na trenowani i grze w piłkę. Kto wie być może pod wpływem mojej ciężkiej pracy i zaangażowania ktoś zmieni zdanie na temat moje użyteczności (śmiech).

 

Jaki wpływ ma na Ciebie to że czytasz w gazetach, że jesteś bliski transferu do jakiegoś klubu?

Większość rzeczy, która pojawia się w prasiw i mediach to zwykłe plotki bez pokrycia i profesjonalni piłkarze nie powinni przywiązywać do tego żadnej wagi. Fakty są takie,  że na razie jestem piłkarzem Parmy i bardzo cieszę się z tego, że mogę tu być. Co przyniesie przyszłość, zobaczymy.

 

W styczniu jako konkurent na Twoją pozycję przybył Kucka. Co wniósł on do zespołu?

Przede wszystkim to bardzo doświadczony gracz, który miał okazję grać w wielkich zespołach, jednak mimo to nie czuć po nim żadnych oznak gwiazdorstwa. Szybko wkomponował się w nasz zespół i pokazał że jest skromnym gościem nastawionym przede wszystkim na ciężką prace.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.