FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 środa, 5 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W bardzo dobry sposób zakończyliśmy udane mistrzostwa, w których pomimo wielu trudności udało nam się zrealizować swoje cele. Choć przed startem sezonu wydawało się to trudne, to moi podopieczni byli w stanie poprawić wynik z zeszłego roku, za co należą im się brawa i słowa uznania. Oczywiście mogło być lepiej, w niektórych meczach brakowało nam szczęścia, jednak koniec końców, wydaje się iż zakończyliśmy sezon na optymalnej pozycji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5162 dni.
Napisaliśmy 14081 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

D'Aversa: "Kulusevski stanie się Ferrari"

autor: odys; 02.08.2020 ; 19:23;

Roberto D'Aversa w wywiadzie dla AM Motori, wypowiedział się na temat osoby Dejana Kuluseavskiego i czekającej go przyszłości. Ponad to szkoleniowiec Crociatich zdradził, iż bardzo chciałby trenować Cristiano Ronaldo.

"Dejan już teraz jest niemalże zawodnikiem kompletnym, który ma wiele cech prawdziwych mistrzów. W trakcie spotkania potrafi przebiec 12-13 km, a następnego dnia trenować na pełnych obrotach. Do tego wszystkiego ma on wręcz chorobliwą ambicję i nienawidzi przegrywać, w związku z czym idealnie wpasowuje się w DNA Juventusu. Według mnie w kończącym się sezon Kulusevski był najlepszym piłkarzem młodego pokolenia w Europie. Nigdy nie widziałem by chłopak ledwo co wyjęty z Primavery, miał tak ogromny wpływ na grę na poziomie Serie A. Potencjał Kulusevskiego? Używając porównania motoryzacyjnego powiedziałbym, iż na razie jest on używanym Porsche, jednak wkrótce może stać się prawdziwym Ferrari. Czy jest piłkarz, którego chciałbym trenować? Cristiano Ronaldo, gdyż jestem niezwykle ciekawy jak jego profesjonalizm objawia się w życiu co dziennym i jak wpływa na resztę drużyny. Innymi piłkarzami, z którymi chciałbym współpracować są Abraham z Chelsea i Boga z Sassuolo."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.